Zpět

Ověřte dostupnost

Aktuální obsazenost zde

Napište nám pomocí formuláře níže detaily o termínu a počtu hostů. My ověříme dostupnost a obratem se vám ozveme zpět.

Děkujeme. Obratem se vám ozveme.
Zkontrolujte, zda jsou všechna pole správně vyplněna.
Co by vám nemělo uniknout

Tipy na výlety

Vyhlídka u Sv. Martina v Lulči

Římskokatolický farní kostel, který se nachází na úpatí tzv. Liliové hory, je chráněn jako kulturní památka ČR. Ke kostelu vás dovede tzv. Křížová cesta a do okolí se můžete rozhlédnout z vyhlídky umístěné kousek pod kostelem.

ZJISTIT VÍCE

Přírodní koupaliště U Libuše v Lulči

Název „ U Libuše“ vzniklo podle dávných bájí o Lulči, které vypráví o kněžně Libuši, která na cestě Moravou napájela koně své družiny v lesním prameni s čistou pitnou vodou. V areálu najdete nově opravené dětské brouzdaliště, v okolí restauraci, nespočet kiosků, které nabízí širokou škálu jídel, ale i osvěžujících nápojů a zejména posezení a odpočinek v krásné přírodě.

ZJISTIT VÍCE

Rozhledna Chocholík v Drnovicích nedaleko Vyškova

Jedná se o 26 - ti metrovou stavbu s trojúhelníkovým půdorysem a točitým schodištěm se 144 schody.

ZJISTIT VÍCE

ZOO park Vyškov, Dino park Vyškov a hvězdárna Vyškov

V zoo se nachází Dvoreček naší babičky, kde přichází návštěvníci do přímého kontaktu s domácími zvířaty – mohou zde krmit nebo si pohladit kůzlátka, jehňátka a další zvířata. Součástí areálu zooparku je i replika hanáckého statku z přelomu 19. a 20. století s expozicí tradičního venkovského života a centrem environmentální výchovy, v němž jsou interaktivní expozice s ekologickými tématy. Součástí zooparku je i DinoPark, do kterého vás zaveze vláček a vyškovská hvězdárna v krásném přírodním prostředí Marchanického hájku.

ZJISTIT VÍCE

Přírodní areál Velká dohoda, Lipovec

Můžete zde vyzkoušet ferratový park, lezecký park, lanovku, lezeckou stěnu, probádat jeskyně nebo si zaplatit kurz lezení s instruktorem. Pro děti je v areálu umístěno lezecké dětské hřiště.

ZJISTIT VÍCE

Moravský kras, jeskyně

V Moravském krasu je evidováno přes 1 100 jeskyní, z nichž pět je zpřístupněno veřejnosti. Nejnavštěvovanějšími jeskyněmi jsou Punkevní jeskyně.

ZJISTIT VÍCE

Papouščí zoo

V obci Bošovice se nachází jediná papouščí zoo ve střední Evropě. Papoušky všech velikostí a barev je možné shlédnout v 80 voliérách.

ZJISTIT VÍCE

Brněnská přehrada – výlet parníkem na hrad Veveří

Pohodlnou jízdou autem po dálnici do Brna se zhruba za 45 min dostanete k Brněnské přehradě, kde je v letních měsících v plném provozu plavební sezóna. Doporučujeme plavbu parníkem a poté procházku po krásném hradu Veveří.

ZJISTIT VÍCE

Papilonia Motýlí dům

Krásně zabarvené motýly si můžete prohléhnout a vyfotit z bezprostření blízkosti, protože motýli budou poletovat kolem vás.

ZJISTIT VÍCE

Bruno family park Brno

Nejmodernější zábavný, rodinný park plného úžasných atrakcí.

ZJISTIT VÍCE

Květná zahrada, Arcibiskupský zámek a zahrady v Kroměříži

Kroměřížská Květná zahrada, známá též pod názvem Libosad, patří mezi nejvýznamnější zahradní díla v celosvětovém měřítku. Květná zahrada byla spolu s Podzámeckou zahradou a zámkem v Kroměříži v roce 1998 zapsána na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

ZJISTIT VÍCE

ZOO Lešná Zlín

ZOO Lešná chová přes 200 druhů zvířat. Mezi nejnavštěvovanější patří např. ptáci kivi , sloni afričtí nebo nosorožci. Zvláštností zoo je velký počet průchozích expozic, mezi nimiž vyčnívá Zátoka rejnoků, v níž lze rejnoky druhu siba ománská pohladit a také nakrmit. V areálu je k vidění i velký počet zajímavých rostlinných druhů..

ZJISTIT VÍCE

Kovo ZOO Staré město

Cílem KOVOZOO je ukázat malým i velkým návštěvníkům, že i ze zdánlivě nepotřebného odpadu mohou vznikat věci, které jsou nejen krásné a zajímavé, ale i nadále užitečné.

ZJISTIT VÍCE