Co by vám nemělo uniknout

Tipy na výlety

Vyhlídka u Sv. Martina v Lulči

Římskokatolický farní kostel, který se nachází na úpatí tzv. Liliové hory, je chráněn jako kulturní památka ČR. Ke kostelu vás dovede tzv. Křížová cesta a do okolí se můžete rozhlédnout z vyhlídky umístěné kousek pod kostelem.

ZJISTIT VÍCE

Přírodní koupaliště U Libuše v Lulči

Název „ U Libuše“ vzniklo podle dávných bájí o Lulči, které vypráví o kněžně Libuši, která na cestě Moravou napájela koně své družiny v lesním prameni s čistou pitnou vodou. V areálu najdete nově opravené dětské brouzdaliště, v okolí restauraci, nespočet kiosků, které nabízí širokou škálu jídel, ale i osvěžujících nápojů a zejména posezení a odpočinek v krásné přírodě.

ZJISTIT VÍCE

Rozhledna Chocholík v Drnovicích nedaleko Vyškova

Majestátní strážkyně kraje, Rozhledna Chocholík v Drnovicích, vás zve na vzrušující cestu do srdce vyškovska. Rozhledna Chocholík nabízí pohled na okolí Vyškova, který doslova bere dech. Východ a západ slunce zde působí jako umělecká díla, která zaplaví oblohu odstíny růžové a oranžové.

ZJISTIT VÍCE

ZOO park Vyškov, Dino park Vyškov a hvězdárna Vyškov

Žažijte dobrodružství mezi živými i vyhynulými tvory nedaleko Vyškova, Brna nebo Prostějova. Vstupte do světa, kde se setkáte s nejúžasnějšími tvory naší planety. Každý krok v Zoo Vyškov nedaleko našeho Penzionu malá farma vás zavede do jiného koutu světa, kde budete moci obdivovat vzácné a fascinující živočichy.

ZJISTIT VÍCE

Přírodní areál Velká dohoda, Lipovec

Pro všechny nadšence adrenalinu se kousek od Jedovnic v obci Lipovec nachází Lezecký areál Velká dohoda. Navštívit lezecký areál u obce Lipovec je fascinující a obohacující zážitek pro všechny, kteří mají rádi horolezectví nebo hledají nové výzvy.

ZJISTIT VÍCE

Moravský kras - Punkevní jeskyně, propast Machocha, lanovka a další

Moravský kras je nejznámější a nejlépe vyvinuté krasové území v České republice. Leží severně od Brna a od Penzionu malá farma se plynulou jízdou přesunete za 30 min na zpoplatněné parkoviště. V Moravském krasu je evidováno přes 1 100 jeskyní, z nichž pouze 5 jeskyní (Punkevní jeskyně, Kateřinská jeskyně, jeskyně Balcarka, Sloupsko - šošůvské jeskyně a jeskyně Výpustek) je zpřístupněno veřejnosti. Celodenní rodinné dobrodružství si užijí zejména děti od věku 7 let.

ZJISTIT VÍCE

Papouščí zoologická zahrada Bošovice

Vstupte do fascinujícího světa barevných křídel z mnoha koutů světa a pokochejte se krásou těchto opeřených tvorů. Nedaleko Penzionu malá farma se v obci Bošovice nachází jediná papouščí zoologická zahrada ve střední Evropě.

ZJISTIT VÍCE

Brněnská přehrada – výlet parníkem na hrad Veveří

Vítejte na palubě, kde se realita setkává s romantikou. Plavba parníkem na brněnské přehradě je nezapomenutelný zážitek, který spojuje krásy přírody s pohodlím pohybu na vodní hladině. Přichystejte se na dobrodružství na palubě tradičního parníku, který vás provede kouzelným světem brněnské přehrady. S otáčejícím se kormidlem a pravidelným duněním motoru se budete pohybovat klidně po hladině, obklopeni malebnými kopci a zelenými lesy.

ZJISTIT VÍCE

Papilonia - Motýlí dům Brno

Papilonia - Motýlí dům Brno, oáza krásy a zázraků, otevírá své brány do světa tajemných motýlů a vytváří nezapomenutelný zážitek pro každého návštěvníka. Jedinečné místo, které očaruje nejen milovníky motýlů, ale i všechny, kteří touží prožít kouzlo exotické přírody uprostřed městského shonu.

ZJISTIT VÍCE

Bruno family park Brno

Jedinečný zábavný ráj pro celou rodinu. Vstupte společně do dětského světa plného úžasných atrakcí. Užít si zde můžete nejen zábavnou vnitřní část, ale za příznivého počasí i atraktivní venkovní vodní svět. Plavky s sebou :)

ZJISTIT VÍCE

Květná zahrada v Kroměříži, Arcibiskupský zámek a zahrady v Kroměříži

Květná zahrada v Kroměříži představuje pravou symfonii barev a tvarů a patří mezi nejvýznamnější zahradní díla v celosvětovém měřítku. Každé roční období zde odkrývá novou paletu květinových odstínů, od jarních tónů tulipánů a narcisů až po letní kouzlo rozkvetlých růží a dalších okouzlujících květů. Dnes je prakticky jediným představitelem takto komponovaného celku v Evropě.

ZJISTIT VÍCE

ZOO Lešná Zlín

Na kraji města Zlín, obklopené malebnými krajinami, se rozprostírá ZOO Lešná – kouzelné útočiště divoké přírody a fascinující svět zvířat. Připravte se na dobrodružství, které vám otevře oči do krásného a rozmanitého života naší planety.

ZJISTIT VÍCE

KOVOZOO Staré město

Naslouchejte zvuku kovářských kladiv, které tleskají o rozpálený kov a sledujte, jak se před vašima očima rodí nádherná kovová díla. KOVOZOO je jako živý příběh, kde každý kovový prvek má svůj vlastní příběh a každý kus kovářského umění vypráví svůj nezapomenutelný příběh.

ZJISTIT VÍCE

Aquapark Vyškov

Připravte se na vzrušující den plný vodních radovánek a odpočinku v Aquaparku Vyškov. Plynulou jízdou autem z Penzionu malá farma jste ve Vyškově za 10 min. K parkování můžete využít neplacené parkoviště přímo před areálem Aquaparku Vyškov, nebo zaparkovat v blízkém okolí.

ZJISTIT VÍCE

Muzeum letecké a pozemní techniky ve Vyškově

Vstupte do fascinujícího světa inovací, historie a vzrušujících příběhů ve Vyškově. Muzeum letecké apozemní techniky ve Vyškově vám otevře dveře do doby, kdy křídla snily o obloze.

ZJISTIT VÍCE