Aquapark Vyškov

Připravte se na vzrušující den plný vodních radovánek a odpočinku v Aquaparku Vyškov. Plynulou jízdou autem z Penzionu malá farma jste ve Vyškově za 10 min. K parkování můžete využít neplacené parkoviště přímo před areálem Aquaparku Vyškov, nebo zaparkovat v blízkém okolí.

Odkaz na web

V letních měsících je možné využít venkovní areál Aquaparku Vyškov, který je umístěn v krásném prostředí vyškovského parku.

Pro všechny věkové kategorie včetně nejmenších je připravena široká škála bazénů, tobogánů a relaxačních zón, které uspokojí snad každého návštěvníka.

Pro malé vodní příznivce je přípraven dětský bazén s hravými vodními atrakcemi a barevnými skluzavkami. Rodiny si mohou užít společné chvíle na rodinném skluzavkovém komplexu a v bazénech s vlnami, kde se každý bude cítit jako na pláži.

Vnitřní část aquaparku Vyškov nabízí také prostor pro dospělé, kteří hledají relaxaci. Užijete si klid ve vířivkách, saunách nebo můžete odpočívat na slunečních terasách. Wellness zóna je ideálním místem pro odpojení od každodenního shonu.

Nezapomeňte si dopřát pořádný oběd nebo osvěžující nápoj v gastronomické zóně. Formou bufetu je nabízená široká škála pokrmů a nápojů, nebo můžete využít přiléhající restauraci, abyste měli dostatek energie na další kolo vodní zábavy.

Po návštěvě Aquaparku Vyškov se procházkou vyškovským parkem dostanete k nedalekému, nově postavenému Zimnímu stadionu, kde se nachází restaurace, menší dětské hřiště včetně parkourových prvků, skate park, tenisové a beach volejbalové kurty. V celém parku jsou rozmístěny diskgolfová stanoviště. Směrem na místní část - Dědice budete míjet vetší tzv. Oranžové hřiště, určené pro všechny věkové kategorie.