KOVOZOO Staré město

Naslouchejte zvuku kovářských kladiv, které tleskají o rozpálený kov a sledujte, jak se před vašima očima rodí nádherná kovová díla. KOVOZOO je jako živý příběh, kde každý kovový prvek má svůj vlastní příběh a každý kus kovářského umění vypráví svůj nezapomenutelný příběh.

Odkaz na web

Projděte se uličkami historického prostoru a objevujte mistrovská díla kovářských mistrů, kteří tvoří živou galerii kovových uměleckých skvostů. Každý kovář v KOVOZOO je umělec, který spojuje tradici s moderní kreativitou, aby vytvořil unikátní kusy, které ohromí i ty nejsofistikovanější návštěvníky. Ti, kteří chtějí zažít kouzlo vlastnoručně vytvořených kovových předmětů mohou navštívit interaktivní dílny, kde si mohou pod dohledem zkušených kovářů vytvořit vlastní, malý, kovový suvenýr.

Hlavním cílem KOVOZOO je ukázat malým i velkým návštěvníkům, že i ze zdánlivě nepotřebného odpadu mohou vznikat věci, které jsou nejen krásné a zajímavé, ale i nadále užitečné.

Z Penzionu malá farma se pohodlnou jízdou za 50 min dostanete až před brány KOVOZOO. Zde zaparkujete na placeném parkovišti a můžete vstoupit do toho fascinujícího plechového světa. Návštěvu si užijí všechny věkové kategorie a k občerstvení můžete využít místní jídelnu.

Jestliže budete mít ještě málo zážitků, za návštěvu určitě stojí nedaleká Živá voda Modrá, kde si můžete z bezprostřední blízkosti ze skleněného tunelu prohlédnout nespočet sladkovodních druhů ryb a zavítat do přilehlého Archeoskanzenu. Krásnou procházkou kolem rybníku přejdete do vyhlášeného poutního místa - Velehradu.