Brněnská přehrada – výlet parníkem na hrad Veveří

Vítejte na palubě, kde se realita setkává s romantikou. Plavba parníkem na brněnské přehradě je nezapomenutelný zážitek, který spojuje krásy přírody s pohodlím pohybu na vodní hladině. Přichystejte se na dobrodružství na palubě tradičního parníku, který vás provede kouzelným světem brněnské přehrady. S otáčejícím se kormidlem a pravidelným duněním motoru se budete pohybovat klidně po hladině, obklopeni malebnými kopci a zelenými lesy.

Odkaz na web

Pohodlnou jízdou autem po dálnici do Brna se zhruba za 45 min dostanete k Brněnské přehradě, kde je v letních měsících v plném provozu plavební sezóna. Plavbu parníkem si užijí zejména děti ve věku od 4 let. Během plavby můžete relaxovat na palubě a užívat si klidné scenérie nebo se vydat na horní palubu, kde budete mít neomezený výhled na okolní krajinu. Sedadla vám umožní pohodlně se usadit a pozorovat perspektivu krásného brněnského jezera. Poté krátkou procházkou přijdete k hradu Veveří. Expozice vám přiblíží život na hradě, jeho panovníky a historické události spojené s tímto poutavým místem.

Plavba parníkem na brněnské přehradě je nejen romantickým zážitkem pro páry, ale i příjemným výletem pro rodiny či skupiny přátel. Přijďte a nechte se unášet vlnami jezera, zatímco se podíváte na krásy brněnské krajiny z úplně nové perspektivy.