NAŠE POKOJE

Oáza pohody na Vyškovsku

Elegantní, čisté a útulné

Ubytování se společnou jídelnou, plně vybavenou kuchyní a menším dětským koutkem je ideální pro skupinu spřátelených rodin.

max. 5 osob + postýlka

1. pokoj

Čtyřlůžkový pokoj. Manželská postel (180 x 200 cm) a masivní dvoupatrová postel (90 x 200 cm) s možností přistýlky nebo dětské postýlky s vlastním sociálním zařízením, TV, WiFi, Netflix a klimatizací. Prostorná koupelna s toaletními potřebami a vysoušečem vlasů.

4 osoby

2. pokoj

Čtyřlůžkový pokoj s manželskou postelí (160 x 200 cm) a dvoupatrovou postelí (90 x 200 cm) s vlastním sociálním zařízením, TV, klimatizací a WiFi. Lze umístit i postýlku.

3 osoby + přistýlka či postýlka

3. pokoj

Třílůžkový pokoj s manželskou postelí (180 cm x 200 cm) a jednolůžkem (90 x 200 cm) s vlastním sociálním zařízením, TV, WiFi a klimatizací. Možnost přistýlky nebo dětské postýlky.

Společné prostory

Ve společných prostorech na patře je plně vybavená kuchyně (indukční deska, trouba, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, jar včetně houbičky a utěrky) a minibar s alko i nealko nápoji pro rodiče, ale i děti. Velká zahrada nabízí opékací místo, pískoviště, houpačky, nadzemní bazén, trampolínu a odpočinek rodičům v přírodě. Společnost vám budou dělat slepice, králíci a kotě.