NAŠE POKOJE

Oáza pohody na Vyškovsku

Elegantní, čisté a útulné

Ubytování se společnou jídelnou, plně vybavenou kuchyní a menším dětským koutkem je ideální pro skupinu spřátelených rodin.

max. 5 osob + postýlka

Pokoj č.1 (čtyřlůžkový s přistýlkou)

Manželská postel (180 x 200 cm) a masivní dvoupatrová postel (90 x 200 cm) s možností přistýlky nebo dětské postýlky s vlastním sociálním zařízením, TV, WiFi, Netflix a klimatizací. Prostorná koupelna s toaletními potřebami a vysoušečem vlasů.

4 osoby + postýlka

Pokoj č.2 (čtyřlůžkový)

Čtyřlůžkový pokoj. Dvě jednolůžkové postele (90 x 200 cm) a masivní dvoupatrová postel (90 x 200 cm) s vlastním sociálním zařízením, TV, klimatizací a WiFi. Lze umístit i postýlku.

3 osoby + přistýlka či postýlka

Pokoj č.3 (třílůžkový s přistýlkou)

Třílůžkový pokoj s manželskou postelí (180 cm x 200 cm) a jednolůžkem (90 x 200 cm) s vlastním sociálním zařízením, TV, WiFi a klimatizací. Možnost přistýlky nebo dětské postýlky.

Společné prostory

Ve společných prostorech před pokoji najdete plně vybavenou kuchyni (indukční deska, trouba, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, jar včetně houbičky a utěrky) a minibar s alko i nealko nápoji. Velká zahrada nabízí opékací místo, pískoviště, houpačky, nadzemní bazén, trampolínu a odpočinek rodičům v přírodě. Společnost vám budou dělat slepice, králíci a kotě.