ZOO Lešná Zlín

Na kraji města Zlín, obklopené malebnými krajinami, se rozprostírá ZOO Lešná – kouzelné útočiště divoké přírody a fascinující svět zvířat. Připravte se na dobrodružství, které vám otevře oči do krásného a rozmanitého života naší planety.

Odkaz na web

ZOO Lešná není pouhým shromážděním zvířat, ale živým prostředím plným vzdělávání, ochrany a interakce. Při průchodu parkem se nejen setkáte s exotickými druhy zvířat, ale také se dozvíte o jejich přírodním prostředí, chování a úsilí, které je vynakládáno na jejich ochranu.

ZOO Lešná chová přes 200 druhů zvířat. Mezi nejnavštěvovanější patří ptáci kivi , sloni afričtí nebo nosorožci. Zvláštností zoo je velký počet průchozích expozic, mezi nimiž vyčnívá Zátoka rejnoků, v níž lze rejnoky druhu siba ománská pohladit a také nakrmit. ZOO Lešná nezapomíná ani na ty, kteří hledají odpočinek a relaxaci. Procházky krásně upravenými zahradami, lavičky umístěné pod stinnými stromy a malé kavárny vám umožní vychutnat si klidný den v přírodě.

ZOO Lešná je unikátní místo, které ocení návštěvníci všech věkových kategorií a z našeho ubytování se zde ocitnete do 50 min.